SD-2052-10 Apex Brand #2 Phillips Power Drive Bit, 1/4” Hex Drive
Part Number: SD-2052-10
SD-2052-10 Apex® Brand #2 Phillips® Power Drive Bit, 1/4” Hex Drive. Point Size: #2 Overall Length: 10” / 254mm Body Diameter: 9/32” / 7.1mm Turned Length: 9” / 229mm
SD-2052-10 Apex Brand #2 Phillips Power Drive Bit, 1/4” Hex Drive Description
Technical Specifications
Additional information
Point Type
Phillips
Part Number
SD-2052-10
Point Size
#2
Overall Length
10'' / 254mm
Body Diameter
9/32'' / 7.1mm
Turned Length
9'' / 229mm
Additional information
Point Type
Phillips
Part Number
SD-2052-10
Point Size
#2
Overall Length
10'' / 254mm
Body Diameter
9/32'' / 7.1mm
Turned Length
9'' / 229mm