50-TX-15-50M Apex Brand T-15 Torx Power Drive Bit, 10-32 Screw Shank Drive
Price: Price On Request
Part Number: 50-TX-15-50M
50-TX-15-50M Apex® Brand T-15 Torx® Power Drive Bit, 10-32 Screw Shank Drive. Point Size: T-15 Major Diameter: 0.128” / 3.25mm Overall Length: 1.969” / 50mm
50-TX-15-50M Apex Brand T-15 Torx Power Drive Bit, 10-32 Screw Shank Drive Description
Technical Specifications
Additional information
Point Type
Torx
Part Number
50-TX-15-50M
Point Size
T-15
Major Diameter
0.128'' / 3.25mm
Overall Length
1.969'' / 50mm
Additional information
Point Type
Torx
Part Number
50-TX-15-50M
Point Size
T-15
Major Diameter
0.128'' / 3.25mm
Overall Length
1.969'' / 50mm