50-TX-10-50M Apex Brand T-10 Torx Power Drive Bit, 10-32 Screw Shank Drive
Price: Price On Request
Part Number: 50-TX-10-50M
Discontinued
50-TX-10-50M Apex® Brand T-10 Torx® Power Drive Bit, 10-32 Screw Shank Drive. Point Size: T-10 Major Diameter: 0.107” / 2.718mm Overall Length: 1.969” / 50mm
Discontinued
50-TX-10-50M Apex Brand T-10 Torx Power Drive Bit, 10-32 Screw Shank Drive Description
Technical Specifications
Additional information
Point Type
Torx
Part Number
50-TX-10-50M
Point Size
T-10
Major Diameter
0.107'' / 2.718mm
Overall Length
1.969'' / 50mm
Additional information
Point Type
Torx
Part Number
50-TX-10-50M
Point Size
T-10
Major Diameter
0.107'' / 2.718mm
Overall Length
1.969'' / 50mm