49-TX-45-200M Apex Brand T-45 Torx Power Drive Bit, 1/4” Hex Drive
Price: Price On Request
Part Number: 49-TX-45-200M
Discontinued
49-TX-45-200M Apex® Brand T-45 Torx® Power Drive Bit, 1/4” Hex Drive. Point Size: T-45 Major Diameter: 0.304” Body Diameter: 0.345” / 8.7mm Overall Length: 7.87” / 200mm
Discontinued
49-TX-45-200M Apex Brand T-45 Torx Power Drive Bit, 1/4” Hex Drive Description
Technical Specifications
Additional information
Point Type
Torx
Part Number
49-TX-45-200M
Point Size
T-45
Major Diameter
Body Diameter
0.345'' / 8.7mm
Overall Length
7.87'' / 200mm
Additional information
Point Type
Torx
Part Number
49-TX-45-200M
Point Size
T-45
Major Diameter
Body Diameter
0.345'' / 8.7mm
Overall Length
7.87'' / 200mm